Milí zákazníci, při objednávce v hodnotě nad 1000 Kč máte dopravu ZDARMA. :)

O NÁS

Jmenuji se Tereza a jsem autorkou textů na tomto webu. Osud zavelel a stala se ze mě napůl Maročanka. Má životní cesta mi přinesla spoustu nevšedních zkušeností. Jedna z nich je úzké splynutí s absolutně odlišnou kulturou, než ve které jsem vyrůstala. Tato a mnoho dalších životních lekcí mi otevřely zajímavý pohled na marockou kulturu a náboženství, a v neposlední řadě také na život samotný.

S mým mužem a dvěma dětmi žijeme již několik let mezi Marokem a Českou republikou. Vnímáme multikulturnost naší rodiny jako obrovský dar. Kombinace české a marocké kultury je velmi obohacující.

Jsme marocko-česká rodina a v našem životě se prolínají zvyky obou kultur. V Maroku vaříme tažín a páteční kuskus, v ČR si rádi dáme vývar od maminky nebo koprovku. V ČR slavíme Vánoce a v marockém domově zase svátek Íd-al adhá. Doma mluvíme česky i arabsky. A stejně jako po marockém venkově se rádi touláme po českých kotárech.

Někdy to není nejjednodušší, ale je to naše cesta. Nikdo přece neříkal, že to má být jednoduché :). 

 

Projekt MojeMaroko

Projekt MojeMaroko je rodinný internetový obchod, který má kořeny v oblasti arganových hájů a podhůří Slezských Beskyd. Není to pouze virtuální platforma, ale také náš životní styl, kterým neustále hledáme rovnováhu mezi těmito dvěma zeměmi.

Produkty, které prodáváme, buď sami vyrábíme a nebo každodenně využíváme. Vlastní výrobu kombinujeme se spoluprací s těmi nejzajímavějšími marockými výrobci. Našimi unikátními produkty s radostí zásobujeme naši rodinu, přátele a zákazníky. Jedině díky vlastní zkušenosti můžeme zaručit tu nejlepší kvalitu. 

Doufáme, že vám náš projekt pomůže vytvořit „VašeMaroko“ co nejkrásnější.

101850333_729892454431333_3444912617225715712_n